Savarankiško mokymosi diena (2015-03-20)

Kovo 19 d. 7 klasės mokiniai visą dieną mokėsi kitaip – savarankiškai.

Lietuvių kalbos, matematikos, geografijos, technologijų ir žmogaus saugos mokytojos parengė vaikams integruotas visų dalykų užduotis   tema „Mes nežinomoje vietovėje“. Visų dalykų užduotys buvo susijusios su ta pačia situacija: septintokai, sugedus lėktuvui, atsidūrė Kipro salos kalnuose. Mokinių pagrindinis uždavinys buvo susibūrus į tris grupes  ištyrinėti nežinomą vietovę ir iš jos išsigelbėti.

Aptariant visos dienos veiklas mokiniai džiaugėsi, kad mokytis savarankiškai  buvo daug įdomiau ir patogiau:  galėjo kiekvienas dirbti savo tempu, tartis ir konsultuotis su draugais ar mokytojais jiems patogiu laiku. Mokytojos taip pat džiaugėsi, kad mokiniai dirbo labai atsakingai, buvo atsakingi ir kūrybingi.

Rasa Žilinskienė