Išvyka į Prienų miesto J. Marcinkevičiaus biblioteką (2015-05-26)

Priešmokyklinės grupės vaikai sukūrė savo knygutę „Arkliukas ponis“ ir dalyvavo rajono priešmokyklinių grupių vaikų   knygelių kūrybos parodoje.

Todėl juos ir pirmos klasės mokinius Prienų miesto J. Marcinkevičiaus vardo bibliotekos darbuotojos pakvietė į svečius. Vaikai susipažino su biblioteka, ten eksponuojama Birštono miesto nuotraukų paroda, lankėsi J. Marcinkevičiaus kambaryje. Bibliotekininkės parodė ir papasakojo apie įvairias knygeles. Apžiūrėjome rajono priešmokyklinių grupių knygelių parodą. Mokiniai noriai atliko  užduotį-kūrė  iliustracijas J. Marcinkevičiaus „Grybų karo“ poemai. Šiltas bibliotekos darbuotojų priėmimas paliko kiekvienam daug gerų įspūdžių.

Grįždami į mokyklą užsukome į I. Ir R. Pažėrų sodybą, kurioje gyvena knygos herojus arkliukas  ponis, vardu Vėjas.  Rugilės močiutė papasakojo apie Vėjo išdaigas ir visus pavaišino saldainėmis.