“Knygų skaitymas – dvasinis malonumas" (2015-11-12)

Mokykloje prasideda ilgalaikis integruotas skaitymo projektas

Mokykloje prasideda lietuvių kalbos mokytojos A. Klimavičienės ir bibliotekininkės B. Klimčauskienės inicijuotas ilgalaikis integruotas 6-10 kl. lietuvių k., bibliotekos, dramos būrelio užklasinio skaitymo projektas “Knygų skaitymas – dvasinis malonumas“. Jo tikslas - parodyti, kad knyga gali teikti dvasinį malonumą, organizuojant įdomias veiklas, susijusias su knygų skaitymu.

Lapkričio 12 dieną mokyklos bibliotekoje vyko įvadinės projekto pamokos. Jų metu mokytoja A.Klimavičienė pristatė  būsimas ilgalaikio projekto veiklas: vyks susitikimas su psichologe Brigita Gelumbauskiene apie gydomąjį knygos poveikį, vėliau į popietę  „Surask savo knygą“ bus sukviesti daugiausiai knygų perskaitę mokyklos mokiniai, taip pat vyks mokinių parengtų skaidrių bei filmuotos medžiagos apie perskaitytas knygas konkursas, dramos būrelio nariai „Stop kadro“ principu inscenizuos knygų ištraukas.

Įvadinių pamokų metu 6-10 kl. mokiniai, žiūrėdami filmuotą medžiagą ir klausydamiesi interviu su žinomais žmonėmis, suvokė, kokią vietą jų gyvenime užima knyga.

Mokytoja Dalia Visockienė