Darželinukai ir priešmokyklinukai mokėsi kepti sausainius (2015-11-23)

Netradicinė veikla

Lapkričio 19 d. priešmokyklinio ugdymo grupėje vyko neįprasta veikla: Adomo tėtis Paulius Aleksandravičius mokė mažuosius kepti sausainius. Veikla vyko mokyklos buities darbų kabinete. Vaikai aktyviai darbavosi: pylė produktus, jungė tešlos maišytuvą, minkė tešlą, kočiojo, pjaustė formas. Laukdami, kol iškeps sausainiai, vaikai nenuobodžiavo – Paulius pasiūlė išgerti sulčių ir atlikti iš apelsinų ir gvazdikėlių kūrybinį darbelį. Smagiai pažaidę su „linksmais“ ir kvepiančiais apelsinais, vaikai vėl kibo į darbą. Reikėjo papuošti sausainius įvairiaspalviais glajais ir pabarstukais. Sausainukų pagamino tiek, kad ir patys skanavo, ir namiškiams nešėsi paragauti.

Priešmokyklinukai džiaugėsi neįprasta veikla, visi sakė, kad buvo smagu.

Dėkojame Pauliui Aleksandravičiui už iniciatyvą, paįvairinant vaikų veiklą mokykloje.

"Giliukų" grupės vaikai džiaugiasi:

"Kaip šaunu, kad turim tokių tėčių!!! Išmokom maišyti, kočioti, formuoti, kepti, puošti, valgyti ir tik per 1 valandą ir 20 minučių..."

Daugiau nuotraukų rasite čia