Slidinėjimo pamoka Druskininkų „Snow arenoje“ (2016-02-08)

Išlaužo pagrindinės mokyklos 5 klasės mokiniai gavo netikėtą dovaną iš Lietuvos tautinio olimpinio komiteto – slidinėjimo pamoką Druskininkų „Snow arenoje“!

Daugeliui mokinių pirmą kartą teko atsistoti ant slidžių, bet padrąsinti ir pamokyti slidinėjimo instruktoriaus, netrukus vaikai vis drąsiau ir drąsiau jautėsi ant sniego bei išmoko, kaip saugiai stovėti, stabdyti, leistis nuo kalno ir kilti į jį. Drąsiausi netgi išbandė ilgiausią ir pavojingiausią pagrindinę trasą. Ypač gerai sekėsi Tomui Revuckui, kuris ne tik puikiai įveikė trasas, bet ir parodęs keletą gražių triukų, privertė aikčioti savo klasiokus.

Visos klasės vardu dėkojame Lietuvos tautiniam olimpiniam komitetui už suteiktus nepakartojamus įspūdžius, gerą nuotaiką ir vertingas pamokas!

Išlaužo pagrindinės mokyklos 5 klasės auklėtojas Rolandas Meškauskas