Priešmokyklinukų ir pirmokėlių kelionė (2016-05-17)

Išvyka į Nemuno kilpų regioninio parko lankytojų centrą ir Prienų Justino Marcinkevičiaus viešąją biblioteką

Gegužės 16 d. priešmokyklinukai ir pirmokėliai važiavo  į ekskursiją. Prienuose Nemuno kilpų regioninio parko lankytojų centre dalyvavo saldžioje edukacinėje pamokoje „Menas maitintis sveikai“ (gamino  ir valgė sveikuoliškus saldainius), klausė pasakojimo apie Nemuno kilpas, ten gyvenančius paukščius.

Po to važiavo į Prienų Justino Marcinkevičiaus viešąją  biblioteką.  Bibliotekos darbuotojos pravedė pamokėlę apie knygų gamybą, parodė seniausias ir įvairių dydžių bibliotekos knygas. Pabaigoje vaikai atliko kūrybinę užduotį – iliustravo ketureilius ir sukūrė savo knygą, kuri dalyvaus parodoje.

Mokytoja  A.Balkūnienė