PARTNERIŲ SUSITIKIMAS NORVEGIJOJE (2016-05-31)

Gegužės 17 – 21 dienomis įvyko Erasmus+KA2 tarptautinio projekto „Pilietinės lyderystės  ugdymas mokykloje“ partnerių susitikimas Stavangerio mieste, Norvegijoje.

Kartu su Skriaudžių, „Ąžuolo“ pagrindinių mokyklų bei Prienų ŠC atstovais Delegacijoje mūsų mokyklai atstovavo lietuvių bei anglų kalbos mokytoja Eglė Urbanienė kartu su Skriaudžių, „Ąžuolo“ pagrindinių mokyklų, Prienų ŠC atstovais bei konsultantais mokslininkais iš Šiaulių. Projekto dalyviai aktyviai dirbo – aptarė, kas jau nuveikta projekte ugdant pilietiškumą mokyklose, diskutavo, teikė siūlymus dėl tolimesnės veiklos bei jos efektyvumo pamatavimo. Darbo valandas paįvairino pažintis su Stavangerio miestu – gamta, įspūdingu senamiesčiu, muziejais, nuostabiaisiais fiordais. Pilietiškumo ugdymo darbas tęsis. Ačiū  šio projekto iniciatorėms – Danutei Stankevičienei bei Oksanai Radzvilavičienei – už įdomų bei bendradarbiavimą su užsienio šalimis skatinantį susitikimą.