Linksmosios estafetės (2016-10-27)

Kūno kultūra stiprina ne tik sveikatą, bet ir ugdo draugiškumo, atsakingumo, tarpusavio supratimo jausmus.

Antrokai ir priešmokyklinio ugd. grupės vaikai susitarė kartu pasportuoti ir išbandyti jėgas estafetėse. Užsiėmimą pradėjo rikiuotės ir rytinės mankštos pratimais. Po apšilimo susiskirstė komandomis ir atliko linksmas užduotis: kas greičiau prisegs klevo lapus, nuridens lanku kamuoliuką, surinks spalvotus „obuolius“, pagaus spalvotą kamuoliuką.
Mokiniai šį fizinio ugdymo užsiėmimą įvertino labai gerai, nes jiems patiko bendra veikla, pakili nuotaika ir noras vėl draugiškai parungtyniauti ateityje .
Mokytojos: I. Kisielienė, A. Balkūnienė