Integruota pamoka "Vanduo ir elektra" (2016-10-27)

Mokyklos bibliotekoje spalio 25 d. vyko neįprasta pamoka: čia rinkosi septintokai, antrokai ir priešmokyklinukai.

Septintokai mokė mažuosius geografijos: G. Simanavičiūtė, G. Raugevičiūtė ir S. Petrauskaitė paruošė skaidres apie vandenį.  V. Šiškutė ruošė skaidres apie elektrą. Septintokas A. Ežerskis supažindino su Pasaulio vandenynais žemėlapyje.

Mokiniai pažiūrėjo vaizdo siužetą „Vanduo žemėje“, vartydami knygas ir žurnalus atsakė į klausimą „Kam naudojamas vanduo?“.

Septintos klasės berniukai paruošė priemones ir   atliko keletą bandymų: „Plaukiantis laivelis“, „Vandens plėvelė“, „Ištrauk monetą nesušlapęs rankų“.

Mokytojos:  K. Senavaitytė, A. Balkūnienė, I. Kisielienė