Olimpiadose ir konkursuose

2015 m. sausio 30 d. Justino Marcinkevičiaus viešoje bibliotekoje įvyko Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso rajoninis etapas „Virš mūsų gyvas žvaigždynas – lietuvių kalbos žodynas“, skirtas Justino Marcinkevičiaus 85 – osioms gimimo metinėms paminėti.

Jame dalyvavo ir mūsų mokyklos 9 klasės mokinė Ieva Laurinaitytė (ruošė lietuvių kalbos mokytoja A. Klimavičienė). Ji skaitė ištraukas iš J. Apučio apsakymo „Erčia, kur gaivus vanduo“ ir Justino Marcinkevičiaus „Heroika arba Prometėjo pasmerkimas“. Ievai pasisekė: ji 9 – 12 klasių skaitovų grupėse užėmė I – ąją vietą  ir vasario 7 dieną atstovaus Prienų rajono vyresniųjų skaitovų grupei zoniniame meninio skaitymo konkurse Kaišiadoryse. Taip pat mokinė pakviesta skaityti ištrauką iš Just. Marcinkevičiaus „Heroika arba Prometėjo pasmerkimas“ šventėje, skirtoje poeto jubiliejui paminėti.

Š. m. vasario 7 dieną  Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijoje  įvyko regioninis meninio skaitymo konkursas. Jame Prienų  rajonui 9 – 12 klasių grupei atstovavo mūsų mokyklos 9 klasės mokinė Ieva Laurinaitytė (ruošė lietuvių kalbos mokytoja A. Klimavičienė). Ji skaitė  ištrauką iš J. Apučio apsakymo „Erčia, kur gaivus vanduo“.  Ievai pasisekė – užėmė III – ąją vietą ir buvo apdovanota diplomu bei knyga.

Džiaugiamės 6 klasės mokino Eriko Simanaičio laimėjimais dalykų olimpiadose. Rajoninėje geografijos olimpiadoje Erikui atiteko II-ji vieta, o matematikos– III-ji. Sveikiname ir linkime sėkmės zoninėse olimpiadose.

Š.m. vasario 24 d. rajoninėje  istorijos olimpiadoje 9 klasės mokinys Paulius Jankauskas tapo II-ios vietos nugalėtoju. Sveikiname!