Priešmokyklinukų susitikimas su pareigūne (2017-09-27)

Alytaus apsk. VPK Prienų raj.  PK veiklos skyriaus vyr. tyrėja Ina Raškevičienė atvyko susitikti su priešmokyklinio ugdymo grupės vaikais.

Susitikimo metu pareigūnė mokė saugaus eismo taisyklių. Aiškino kaip saugiai pereiti gatvę, kelią, kaip eiti šaligatviais, pėsčiųjų takais, kelkraščiais. Aptarė ko negalima daryti gatvėje: nežaisti, nešiukšlinti, nesėdėti ant šaligatvio. Mokė teisingai užsidėti atšvaitus. Kalbėjo ir apie dviratukus - priešmokyklinukai gali važinėtis tik kiemuose ir uždarose aikštelėse. Pažaidus žaidimą „Šviesoforas“ pareigūnė visus apdovanojo atšvaitais, spalvotais pieštukais ir saugaus eismo knygelėmis.

I. Kisielienė