Gyvūnų globos diena  (2017-10-06)

Spalio 2-4 dienomis pradinių klasių mokiniai dalyvavo  integruotoje veikloje, skirtoje gyvūnų globos dienai. Jie kalbėjosi apie gyvūnus, jų įvairovę, pasakojo apie savo augintinius. Paruošė plakatus apie naminių gyvūnų naudą ir priežiūrą.  Parodėlėje akis džiugino iš įvairių medžiagų kūrybingai pagaminti įvairūs gyvūnai. Atsakinėjant  į viktorinos klausimus, įgytas žinias padėjo pasitikrinti ,,išmaniosios pelytės“. Savo veiklą apibendrino ir išradingai pristatė kiekviena klasė. Tokia integruota veikla visiems patiko ir mokiniai laukia naujų užduočių.

L.Knašienė, V.Milkevičienė, R.Juodsnukienė

L.Knašienė, V.Milkevičienė, R.Juodsnukienė