Vakaronė (2018-02-03)

Sausio 31 vakarą  į Išlaužo pagrindinės mokyklos aktų salę mokytoja Vilma Daunienė sukvietė antros klasės mokinius, jų tėvelius, senelius ir prosenelius.

Mokytoja su mokiniais paruošė pilną staigmenų vakaronę. Vaikų rodomas didelis dėmesys seneliams sujaudino ne vieną salėje buvusį svečią. Mokytojos Vilmos Daunienės paprašyta bibliotekininkė ir Išlaužo kaimų bendruomenės pirmininkė Birutė Klimčauskienė kartu su močiutėmis mielai padainavo keletą lietuvių liaudies dainų jas skirdamos Lietuvos 100-mečiui. Vakaronė visiems labai patiko, o ją užbaigėme lauke stebėdami fejerverkus. Visų susrinkusiųjų vardu norime padėkoti mokytojai Vilmai už įsimintinas renginio akimirkas.