Balandžio 29 d. vyko respublikinis ,,Atliekų kultūros“ egzaminas (2021-05-06)

Balandžio 29 d. vyko respublikinis   ,,Atliekų kultūros“ egzaminas

Atliekų tvarkymas yra nuolat besikeičiantis, tad nuolatinis aplinkosaugos žinių atnaujinimas yra kiekvieno kultūringo žmogaus siekis. Šiandien jau keliame kitus tikslus – ne tik stropiau rūšiuoti, bet ir mažinti vartojimą, užsiimti atliekų prevencija, pakartotiniu perdirbimu, siekti žiedinės ir žaliosios ekonomikos tikslų įgyvendinimo pradedant nuo savo namų.

Šis egzaminas suteikė galimybę ne tik pagilinti turimas  žinias atliekų tvarkymo srityje, bet ir parodė silpnąsias vietas – tad turėjome galimybę sužinoti, kur galime tobulėti.

Sveikiname 6-9 klasių mokinius, atsakingai išlaikiusius egzaminą ir gavusius pažengusiojo ir žinovo  diplomus.

Tik gyvendami atsakingai, sąmoningai tvarkydami atliekas ir rūpindamiesi savo aplinka, galime užtikrinti geresnį gyvenimą mums bei ateities kartoms!

Biologijos mokytoja R. Dereškevičienė

Geografijos mokytoja K. Senavaitytė