Mokiniai domėjosi policininko profesija (2014-03-10)

Lankėmės Prienų rajono PK

Vasario 25 d. Prienų raj. "Ąžuolo" progimnazijos, "Revuonos" pagrindinės ir mūsų mokyklos mokiniai (9-10 klasės) lankėsi Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Prienų rajono policijos komisariate. Mokinius draugiškai sutiko ir pravedė paskaitą apie policininko profesiją PK viršininkas Dainius Janavičius. Jam talkininkavo ir savo darbo patirtimi pasidalijo patrulių būrio vadas Juozas Pečiulis. Mokiniai buvo supažindinti su šiuolaikinėmis policijos pareigūno darbo priemonėmis, mokymosi galimybėmis, darbo perspektyvomis. Taip pat gavo galimybę apsilankyti pareigūnų darbo patalpose. Susitikimo pabaigoje Prienų rajono policijos viršininkas D.Janavičius visiems įteikė po rašiklį su Prienų policijos logotipu.   Norintys iš arti susipažinti su policininko profesija, gali dalyvauti akcijoje "Jaunieji policijos rėmėjai". Mokiniams PK paliko gerą įspūdį, kelis mokinius netgi sudomino pareigūno profesija.

Gabrielė Janušauskaitė, 10 kl. mokinė