Rytmetys, skirtas Tarptautinei vaikų knygos dienai  (2014-04-14)

„Padovanok knygą  mokyklos bibliotekai“

Balandžio 2-ąją, danų pasakininko Hanso Christiano Anderseno gimimo dieną, švenčiama Tarptautinė vaikų knygos diena. Kasmet vis kitos šalies Tarptautinės vaikų knygos tarybos skyrius gauna teisę kurti Tarptautinės vaikų knygos dienos plakatą ir kreipimąsi į skaitytojus.

Šiemet kreipimąsi sukūrė garsi airijos rašytoja Siobhan Parkinson, o plakatą dailininkė Niamh Sharkey.

Šią dieną Išlaužo pradinių klasių mokiniai rinkosi švęsti trptautinę vaikų knygos dieną. Bibliotekoje vyko naujausių vaikiškų knygelių paroda. Skaitėme kreipimąsi į mažuosius skaitytojus. Sužinojome, kad skaitytojas kūriniui toks pat svarbus kaip ir rašytojas. „Paprastai kūrinys turi tik vieną autorių, t.y. rašytoją, o skaitytojų – šimtus arba tūkstančius, gal net milijonus“.

Visi draugiškai piešėme vieną didelį piešinį, kurį pavadinome „Knygelių prašymai“. Šventę baigėme vaišindamiesi pavasariniu vaisių kokteiliu.

Paskelbėme  akciją „Padovanok knygą  mokyklos bibliotekai“.

Bibliotekininkė Birutė Klimčauskienė