Akcijos "Draugauk su knyga" apdovanojimai (2014-05-14)

Aktyviausi skaitytojai

Gegužės 12 d. dalyvavome Birštono Karališkoje rezidencijoje, kur buvo pagerbti Prienų rajono 2013-2014 m.m. aktyviausi skaitytojai, išrinkti bibliotekų akcijos „Draugauk su knyga“, skirtos Nacionalinei bibliotekų savaitei paminėti, metu.

Išlaužo mokyklos aktyviausiais  skaitytojais išrinkti:

1.Aurėja Kašubaitė, 1 kl.

2.Giedrius Jonušis, 4 kl.

3.Augustė Kovševičiūtė, 6 kl.

4.Agnė Jančoraitė, 8 kl.

5.Brigita Jonušytė, 8 kl.

Geriausiems skaitytojams įteikti Prienų rajono savivaldybės švietimo skyriaus Padėkos raštai, saldainiai. Po iškilmingo apdovanojimo žiūrėjome filmą „Veidrodėli, veidrodėli...“

Dėkoju finansininkei Ramunei Valentinaitei, rašvedei Angelei Janulevičienei, mokytojoms: Verutei Milkevičienei, Vilmai Daunienei, pavaduotojai ugdymui Giedrei Šliumpienei už garsinį skaitymą.

Už pagalbą organizuojant renginius, skirtus nacionalinei bibliotekų savaitei, Prienų rajono savivaldybės administracijos švietimo skyrius Padėkos raštais apdovanoto socialinę pedagogę Onutę Lebedinskienę, lietuvių kalbos mokytoją metodininkę Aldutę Klimavičienę, kurios aktyviai dalyvavo organizuojant renginius akcijos „Draugauk  su knyga“ metu.

Bibliotekininkė Birutė Klimčauskienė