Konstitucija gyvai (2014-10-29)

Spalio 23 d.

Išlaužo pagrindinėje mokykloje vyko netradicinė pilietiškumo  ir  istorijos pamoka  ,,Konstitucija gyvai“. Per trečią pamoką mokyklos aktų salėje rinkosi  mokiniai ir visa mokyklos bendruomenė. Renginį organizavo mokytojos  A.  Armonienė,  D. Jakučionienė,  O. Lebedinskienė.  Jis  skirtas paminėti  LR Konstitucijos dienai - Spalio 25-ajai.

Renginio tikslas - netradiciškai, gyvai  ir suprantamai pristatyti mokiniams pagrindinio mūsų šalies įstatymo svarbą ir reikalingumą, supažindinti su Konstitucijos istorija.

Devintokai parengė trumpą programą apie Konstituciją, dainavo mokytojų ansamblis, 6 klasės mokinė V. Tadaravičiūtė, choro grupė "Volungėlė".

Mokyklos erdvėse visą savaitę eksponuojami  įvairių klasių mokinių kūrybiniai darbai: piešiniai, plakatai apie Konstituciją. Tai mes pavadinome „Įstatymų galerija“.