110 m. Salomėjai Nėriai (2014-11-18)

Šių metų lapkričio 10 – 14 dienomis mokykloje vyko savaitė, skirta poetės Salomėjos Nėries jubiliejui. Tai integruotas lietuvių kalbos (mokytojos A. Klimavičienė, R. Žilinskienė), bibliotekos (bibliotekininkė B. Klimčiauskienė), muzikos (mokytoja A. Armonienė) bei dramos būrelio (mokytoja A. Klimavičienė) projektas. Kiekvieną dieną mokiniai turėjo galimybę sužinoti apie šią rašytoją daug ką  nauja ir įdomaus.

Mokytoja Aldutė Klimavičienė

Savaitės, skirtos Salomėjos Nėries jubiliejui, renginiai

Pirmadienis. Užklasinio skaitymo pamokos, skirtos S.Nėries jubiliejui (6-9 kl.)

Antradienis. Pamoka S.Nėries muziejuje Palemone (8 kl.)

Trečiadienis. Susipažinimas su ekspozicijomis bibliotekoje ir 123 kabinete „110-asis jubiliejinis ruduo lenkiasi didžiajai lyrikei“. Atsiliepimų rašymas. (6-9 kl.)

Ketvirtadienis. Integruota (lietuvių k. bibliotekininkės, dramos būrelio narių, muzikos) šventinė pamoka aktų salėje „Salomėjai Nėriai -110“

Išvyka į Birštoną.  Vilniaus  valstybinio dramos teatro spektaklio „Poetė“ žiūrėjimas(Dramos būrelio nariai, mokytojai)

Penktadienis. Filmuotų vaizdo įrašų apie S.Nėrį žiūrėjimas, aptarimas.(9 kl.)

Rengėjai