Konkursas „Eurolyga“  (2014-12-22)

Lietuvos Respublikos finansų bei švietimo ir mokslo ministerijos, norėdamos paskatinti moksleivius domėtis euro įvedimu Lietuvoje bei supažindinti su praktiniais euro įvedimo aspektais, inicijavo konkursą moksleiviams – „Euro lyga“. Spalio 20 – 24 dienomis Lietuvos mokyklose vyko „Euro savaitė mokyklose“ – nacionalinis elektroninis Euro testas.

Mūsų mokykloje, geografijos mokytojos Kristinos Senevaitytės paskatinti dalyvauti,  sėkmingai testą atliko  9- 12 kl. grupės mokiniai. Džiaugiamės, kad iš 45 tos amžiaus grupės dalyvavusių mokyklų mes patekome į geriausiųjų penketuką, na ir kartu į II-ąjį  “ Eurolygos etapą”.

Gruodžio 13 d. kartu su geografijos mokytoja K.Senavaityte ir ekonomikos mokytoja N. Baranauskiene, mūsų devintokų komanda dalyvavo Kauno miesto savivaldybėje vykusiame II-ąjame konkurso etape. Čia mums sekėsi irgi neprastai. Tapome prizininkais, III vietos laimėtojais.

Tačiau labiausiai džiaugėmės ne laimėjimais ar dovanėlėmis, o galimybe pabendrauti, kartu mokytis, sužinoti naujo. Tiesiog, turėjome vykusią integruotą geografijos – ekonomikos pamoką.

Mokytoja N.Baranauskienė