Profesinio veiklinimo išvyka į Kauną (2014-12-30)

Gruodžio 3 dieną 7, 8  ir 10 klasės mokiniai projekto „Ugdymo karjerai ir stebėsenos modelių sukūrimas ir plėtra bendrajame lavinime ir profesiniame mokyme (I etapas)“ išnuomotu autobusu išvyko į profesinio veiklinimo ekskursiją, į Kauną.

Pirmiausiai apsilankėme „Kauno maisto pramonės ir prekybos  mokymo centre“. Ten susipažinome su centre ruošiamų profesijų ypatumais, apžiūrėjome, kur mokosi būsimieji maisto pramonės darbuotojai, konditeriai, smulkaus verslo paslaugų teikėjai, elektroninės prekybos agentai, pardavėjai, smulkaus verslo organizatoriai, mėsos perdirbėjai.

Toliau vaikinai domėjosi, kokios „Kauno statybininkų rengimo centre“ ruošiamos profesijos (automobilių mechanikai, baldžiai, elektromontuotojai, santechnikai, suvirintojai, staliai, apdailininkai). O mes, merginos, viešėjome „Kauno taikomosios dailės mokykloje“. Ten pasiskirstę į dvi grupeles išbandėme, ko mokosi būsimieji dailiųjų metalo dirbinių gamintojai ir pačios pasigaminome žiedelius iš metalo. Labai patiko, nes mums pavyko pasigaminti puikius žiedus. Juos leido pasiimtiJ Kita merginų grupelė gamino kalėdinius atvirukus – išbandė nuo ko pradeda mokytis būsimieji  interjero apipavidalintojai.

Po to važiavome į „Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centrą“. Ten mus labai išsamiai supažindino su šioje mokykloje ruošiamomis profesijomis bei aprodė keletą klasių. Mokykla aš labai susidomėjauJ.

Kadangi šią dieną mūsų nepriėmė A. Majaus vilnų karšykla Skriaudžiuose, liko laiko apžiūrėti Kauno kalėdinę eglutę Rotušės aikštėje ir pasivaikščioti po senamiestį.

Džiaugėmės tokia turininga išvykaJ.

8 kl. mokinė  Emilija Zakarevičiūtė