„Kur glūdi mūsų šaknys“ (2015-03-18)

Renginys vaikams

Smagu kai už pastangas esi įvertintas ir apdovanotas. Labiausiai džiūgavo Gabija, Justas, Aurelija, Brigita, Kamilė ir Inesa. Iš dvylikos mokinių, dalyvavusių projekte „Čia Lietuva! Laiškas gimtinei, žemei ir žmogui“, šiam šešetui pasisekė labiausiai. Kovo 18 dieną Išlaužo bibliotekoje jie dar kartą perskaitė savo rašytus laiškus. Jiems įteiktos LR Seimo nario Andriaus Palionio padėkos už laiškanešio – šviesos skleidėjo misiją, motyvuotą asmeninį požiūrį  į tai, kas šiandien visiems mums labai svarbu – gimtosios kalbos žodžio grožį, jo svarbą laisvoje, laisvų žmonių bendruomenėje. Kartu su padėkomis jie dovanų gavo po rašiklį ir šokoladą. Kitiems beliko tik pasidžiaugti draugų pasiekimais ir labiau pasistengti ateityje. Šiam konkursui mokinukus parengė pradinio ugdymo mokytoja Aušra Balkūnienė ir bibliotekininkė Irma Židonienė. Tai nuolatinio Išlaužo bibliotekos lankytojų skaitymo skatinimo, bendravimo  ir bendradarbiavimo rezultatas.