"Šok į tėvų klumpes" (2015-04-10)

Respublikinis profesinio veiklinimo projektas kvietė balandžio 10 d.  priimti iššūkį ir dalyvauti visuotinėje atvirų durų dienoje tėvų darbovietėse.

Mūsų apylinkės „vizitinė kortelė“ – AB „Išlaužo žuvis“.  Įmonės vadovai maloniai sutiko  devintokus.

Mokinius supažindino su įmonės veikla,  dirbančiųjų profesijomis, darbo aplinka.

Dėkojame mentoriams už puikią integruotą pamoką. Pagilinome biologijos, ekonomikos, matematikos žinias, mokėmės verslumo, „pasimatavome“ keletą profesijų, pažinome save ir aplinkinius.

Mokytoja         Neringa Baranauskienė