Mokinių taryba svečiuose pas kauniečius (2015-04-20)

Kelionė į Kauną.

Š.m. balandžio 17 d. mūsų mokyklos Mokinių taryba lankėsi Viktoro Kuprevičiaus pagrindinėje mokykloje Kaune. Joje buvome supažindinti su mokyklos pavadinimo kilme, mokyklos kabinetais, muziejumi bei jos mokinių savivalda. Buvo išties įdomu susipažinti ir pabendrauti su kitos mokyklos Mokinių taryba. Mes žaidėme žaidimus, dainavome, šokome, vaišinomės, susipažinome su atliktais ir planuojamais darbais. Žinoma, pasidalinome ir savaisiais. Manau, pasisėmėme nemažai idėjų, kurias įgyvendinti bandysime savoje mokykloje, ką jau kalbėti apie naujas pažintis ir norą dar kartą susitikti!

Mokyklos prezidentė Ieva