Susitikimas su poete Zita Gaižauskaite (2015-04-21)

Balandžio 21 d. bibliotekoje įvyko susitikimas su poete Zita Gaižauskaite

Tai vienas iš Nacionalinės bibliotekų savaitės renginių mūsų mokykloje. Laukdami atvykstančios poetės pradinukai vartė ant stalų išdėliotas jos knygas. O jų parašyta tikrai nemažai. Pagaliau pro duris įskriejo guvi senučiukė – taip ilgai iki Išlaužo keliavusi Velykė. Iš krepšio traukdama vieną po kitos žvėrelių kaukes ji kvietė vaikus nuotykiui – kelionei į slėpiningą poezijos pasaulį.  Vaikai įsijungė į žaidimą kartu su ja deklamuodami taip gerai pažįstamas eiles. Apdalinusi visus gausiomis dovanomis, ji išėjo.

Netrukus sugrįžo jau kaip poetė  Zita Gaižauskaitė, pakviesdama  vaikus šiltam bendravimui. Vaikai klausinėjo, o poetė jiems pasakojo apie savo vaikystę, neužmirštamą susitikimą su poetu A. Matučiu. Užsimezgė nuoširdi diskusija apie patyčias, kurių, kad ir kaip būtų liūdna, savo vaikystėje neišvengė ir pati Z. Gaižauskaitė.

Susitikimas neprailgo. Prisiminimui nusifotografavome su šypsenėlėmis veiduose. Iki kito susitikimo, poete!

Mokytoja                                                              Dalia Visockienė