Tinginijoje (2015-05-06)

„Oi, kaip tingiu! Nenoriu mokytis! Klausyti mokytojų? Nesąmonė!“

Dažnai girdime:„Oi, kaip tingiu! Nenoriu mokytis! Klausyti mokytojų? Nesąmonė!“. O kaip atrodytų mokykla, kurioje nereikėtų mokytis, darytum, ką tik panorėtum? Tokio turinio improvizaciją ir suvaidino dramos būrelio nariai pagal Z. Ergle pjesę „Mikas ir Maris Tinginijoje“.

Žiūrovai – mokyklos mokiniai, mokytojai, kiti bendruomenės nariai -    nuoširdžiai priėmė šią improvizaciją, negailėjo plojimų ir gerų žodžių. Artistus irgi yra už ką pagirti, nes visi nuoširdžiai ruošėsi, siūlė geras idėjas, negailėjo laiko repeticijoms, labai stengėsi kuo geriau suvaidinti. Todėl gera buvo su tokiais mokiniais dirbti ir džiaugtis pasirodymo rezultatu.

Būrelio vadovė mokytoja A. Klimavičienė