4 klasės pažintinė kelionė (2015-11-23)

2015-11-13

...Lietuvos Aviacijos  muziejuje.

4 klasės berniukai kartu su klasės vadove vyko į Lietuvos aviacijos muziejų Kaune. Užsiėmimo tikslas – susipažindinti dalyvius su Lietuvos aviacijos istorija, aviacine technika, propaguoti lakūno profesiją. Mokiniai galėjo išmėginti savo jėgas pilotuojant virtualų orlaivį. Berniukams labai patiko valdyti skraidymų imitatorių. Programinės įrangos dėka ,, skraidūnai“ galėjo kilti ir leistis aerodromuose bet kurioje pasaulio šalyje.

Mokiniai apžiūrėjo eksponuojamą įvairią aviacinę techniką. Ignas tyrinėjo  sraigtasparnius. Einoras negalėjo atsitraukti nuo skraidančių konstrukcijų modelių. Benas atidžiai apžiūrinėjo ugniagesybos istorijos ekspoziciją. Rokui ir Justui buvo įdomu  valdyti lėktuvų imituoklį. Mokytojai labiausiai patiko  mažiausias pasaulyje sklandytuvas ,, Boružė‘‘.

Užsiėmimo pabaigoje susikaupę apžiūrėjo drąsių lakūnų S. Dariaus ir S. Girėno įvykių istorijos ekspoziciją.

Pasidžiaugėme, kad yra lėktuvo ,, Lituanica “  eksponatas ,, Lituanica – 2“.

Į namus mus išlydėjo draugiški muziejaus darbuotojai ir sportinio lėktuvo garsai danguje.

Daugiau nuotraukų rasite čia