Priešmokyklinukai žaidžia „Gydytojus“ (2015-11-23)

Netradicinė pamoka

Lapkričio 20 d. rytą vaikai atėję į grupę klausinėjo: „Kas čia bus?“. Kornelijos mamytė Raimonda Gaigalienė ruošėsi parodyti kaip ištikus nelaimei suteikti pirmąją pagalbą. Visiems priešmokyklinukams išdalijo binto, tvarsčių, gydytojo kepurėlių, pleistro. Medicinos seselė Raimonda paaiškino ir parodė ką daryti kai žmogus susižeidžia, nualpsta, užspringsta, nusidegina, nušąla, kai susižeidžia akį, apsinuodija maistu. Aiškinimo metu vaikai žaidė „daktarus ir pacientus“, pagal pavyzdį bandė suteikti pirmąją pagalbą savo sulo draugams.

Po veiklos Kornelijos mamytė paliko priemones  vaikų žaidimams. Ne tik šią dieną, bet ir ateityje vaikai dažnai žais gydytojus.

Dėkojame Kornelijos mamytei Raimondai už įdomią veiklą ir pamokymus.

Daugiau nuotraukų rasite čia