Savarankiško mokymosi diena ketvirtoje klasėje (2015-11-30)

Jau ne pirmą kartą ketvirtokai ugdomi taikant savarankiško mokymosi metodą. Vaikams labai patinka tokios dienos, nes jie gali patys planuoti mokymosi ir poilsio laiką, užduočių atlikimo eigą.

Diena prasidėjo ryto ratu: mokiniai palinkėjo vienas kitam sėkmės, prisiminė taisykles, kurių turės laikytis dirbdami, pasirašė sutartį dirbti savarankiškai numatytą laiką. Mokytojos parengė ir pateikė lietuvių k., matematikos ir pasaulio pažinimo užduotis, kurias mokiniai galėjo atlikti pasirinkta tvarka. Užduočių rezultatus mokiniai surašė į lentelę ir taip galėjo sekti savo atliktų užduočių skaičių.  Visi vaikai įveikė daugumą užduočių ir aptardami dieną džiaugėsi savo ir draugų patirta sėkme, įvertino sunkumus, kuriuos turėjo įveikti.

Šis mokymo metodas patinka vaikams ir padeda paįvairinti ugdomąją veiklą.