Pradinukų žinios (2015-12-02)

,,Ryto rato“ žinios

Nuo 2015-11-07 iki 2015-11-16 vyko akcija ,, Būk matomas kelyje“. Kiekvienos klasės atstovas akcijos metu tris kartus vykdė savo klasės draugų apklausą dėl atšvaitų nešiojimo. Atlikus suvestinę paaiškėjo, kad dauguma atšvaitus nešioja ant kuprinės. Mokiniai padarė išvadą, kad reikėtų ir ant rankovės, nes einant į mokyklą vairuotojai daugiausiai  mato vaiką iš priekio. Vakare, einant  į parduotuvę, ar pasivaikščioti, nepamirškime atšvaito.

2015-2-11-14 ,, Ryto rate“ aptarėme priešmokyklinės  ir pradinių klasių mokinių taisykles.  3kl. mokiniai klasės susirinkime  nusimatė drausminimo žingsnius dėl  netinkamo elgesio ir juos paviešino.

2015-11-21 kartu su mokiniais aptarėme mokinių apklausos ,, Mokinio savijauta mokykloje“  rezultatus. Dauguma į mokyklą eina noriai . Mokykloje linksma, nes turi draugų, gali pažaisti, išmokti rašyti, piešti, šokti. Mokytojai pateikia linksmas, įdomias užduotis veda būrelius, veža į baseiną, keliones ir kt.

Mokiniai pateikė pasiūlymus gerinti judriosios pertraukos užsiėmimus. Daugiausia per pertraukas pasiūlė mankštintis, klausytis muzikos, šokti ( gali pravesti 3kl. mergaitės), žaisti judriuosius  žaidimus, estafetes.

2015-11-25 3-4 kl. mokinių  komandai įteiktas  diplomas už II vietą Prienų rajono mokyklų mokinių ( gimusių 2005 m. ir jaunesnių) kvadrato varžybose.

Pavaduotoja ugdymui Vilma Daunienė