Kalėdinė Gerumo akcija (2015-12-07)

Adventas malonės lietumi suvilgo mūsų kasdienybės sukietintas sielas. Kiek daug gerumo, grožio, meilės sudėjo Kūrėjas į kiekvieną iš mūsų. Ar mes tuo naudojamės, ar tuo gyvename? Dabar atėjo laikas šiomis dovanomis dalintis.

Kviečiame Jus prisijungti prie mūsų mokykloje tradicija tapusios Gerumo akcijos. Ji vyks  Advento laikotarpiu.

Pradžiuginkime vieni kitus linkėjimais, pagalba, kepiniais, širdies šiluma, savo šypsena.

Gerumo akcijai skirtas „idėjas“ ir mini dovanėles (atvirukus, sausainėlius, saldainius, riešutus ir kt.) priima ir išsamesnę informaciją  teikia 16 kabinete pavaduotojos ugdymui Vilma ir Audronė.