Kvadrato varžybose iškovota 3 vieta (2016-01-18)

Išlaužo pagrindinės mokyklos kvadrato komanda dalyvavo zoninėse varžybose Babtų miestelyje.

Varžybose kartu su mūsų mokykla varžėsi Plutiškių pagrindinės mokyklos (Kazlų Rūdos savivaldybė) ir Babtų gimnazijos (Kauno rajonas) komandos. Po atkaklios kovos mūsų berniukai deja turėjo pripažinti varžovų pranašumą ir užėmė garbingą trečiąją vietą. Nugalėtojais tapo šeimininkų Babtų gimnazijos mokiniai.

Apdovanoti buvo 4 klasės mokiniai Ignas Vandalauskas, Rokas Kemežys ir Einoras Simanavičius, penktokai Vaidas Kaminskas ir Tomas Revuckas, šeštokai Eimantas Kaminskas, Aurimas Matulevičius, Svajūnas Valatka ir komandos kapitonas Giedrius Jonušis.

Kūno kultūros mokytojas metodininkas Rolandas Meškauskas