Lietuvai (2016-03-14)

Kovo 10 dieną Išlaužo pagrindinėje mokykloje vyko projektinė diena skirta Lietuvai.

Projekto metu mokiniai dalyvavo įvairiose veiklose: viktorinoje, žaidime: „Ką žinau apie Išlaužą?“, rinko medžiagą apie Išlaužą ir jo apylinkes, buvo „Atsakingais vartotojais-atsakingais piliečiais“, pynė tautines juosteles, dainavo ir šoko. Su mokytojomis A. Klimavičiene ir E. Urbaniene keletas 7 ir 8 kl. mokinių pabuvojo svečiuose pas ilgametes mokyklos mokytojas, direktores J. Šklėriūtę ir A. Rimavičienę. Projektinę dieną užbaigėme Tautine giesme, veiklų pristatymu, dainomis bei bendru šokiu.

Mokinių mintys: „...galėtų tokios dienos būti visada“, „...patiko projektas, nes galėjau su  visais laisvai bendrauti.“, „...visos veiklos įdomios jeigu ne pamokos“, „...sužinojau daug naujo apie Išlaužą“, „...patiko šokti ir dainuoti“.

Daugiau nuotraukų rasite čia