„Knygų namų šviesa“ (2016-03-21)

Baigėsi  mokyklos bibliotekos ir pradinių klasių projektas „Knygų namų šviesa“, skirtas Lietuvos bibliotekų metams

Projektą vykdėme 2016 m. vasario 1d. – kovo 14 d.

Dalyvavo

Priešmokyklio ugdymo grupės – 4 klasės mokiniai.

Veiklos

1.Piešimas

Temos: Ateities bibliotekos, Mėgstamo kūrinio iliustravimas, Bibliotekininko su knyga paveikslas, teksto ir vaizdo kompozicijos.

Technika: akvarelė, guašas, aplikacija ir kt.

Piešėme klasės nuo vasario 02 d. iki kovo 02 d.

Iš kiekvienos klasės ištinkome po 5 geriausius piešinius ir eksponavome mokyklos bibliotekoje.

Komisija, kurioje dalyvavo pavaduotoja ugdymui Audronė Ramoškienė, dailės mokytojas Gintautas Ačas, bibliotekininkė Birutė Klimčauskienė  iš bibliotekoje eksponuojamų kiekvienos klasės  kūrinių išrinkome  po du geriausius piešinius. Tų piešinių autoriai piešė konkursinius piešinius.

Išrinkti geriausi 5 piešiniai A3 formato lapuose išsiųsti į Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo  centrą kovo 12 d.

2.Dailyraštis

Mokyklos bibliotekoje kovo 7 d., rašėme citatas apie knygas. Konkursą pravedė spec. pedagogė  Ramunė Juodsnukienė. Pavaduotoja ugdymui Vilma Daunienė, bibliotekininkė Birutė Klimčauskienė, spec. pedagogė Ramunė Juodsnukienė išrinko gražiausiai parašytas citatas.

3.Vaikai  metų knygas  skaito    nuo vasario 2d. iki mokslo metų pabaigos.

Kovo 18 d. baigiamąjame projekto renginyje svečiavosi  dailininkė Gintarė Marčiulynaite, buvusi  mūsų mokyklos mokinė. Ji atsinešė savo pieštų paveikslų, papasakojo apie dailininko profesiją. Atsakė į mokinių klausimus, kur mokėsi dailininko specialybės? Kokius paveikslus labiausia mėgsta piešti? Kokią techniką naudoja piešdama paveikslus? Pradinukai klausinėjo ar ilgai trunka nupiešti paveikslą, kaip pasirenka temą? Gintarė mokinukams palinkėjo daug piešti, lavinti ranką.

Baigiamajame renginyje pavaduotoja ugdymui Vilma Daunienė Padėkos raštus įteikė už dalyvavimą dailyraščio konkurse šiems  mokiniams:

Audritai Acutei, 1 kl., Mantui Akšonaičiui, 1 kl., Dovydui Gempler, 1 kl., Saulei Baranauskaitei, 2 kl., Lukai Duobaitei, 2 kl., Alfredui Šavirai, 2 kl., Liudvikui Blažauskui, 3 kl., Juliui Marcinkevičiui, 3 kl., Martynui Belevičiui, 3 kl., Benui Kemežiui, 4kl., Einorui Simanavičiui, 4 kl.

Už dalyvavimą piešinių konkurse:

Rimantui Giniūnui, 1kl., Mantui Akšonaičiui, 1 kl., Lukai Duobaitei, 2 kl., Saulei Baranauskaitei, 2 kl., Liudvikui Blažauskui, 3 kl., Linui Jasinskui, 3 kl., Einorui Simanavičiui, 4 kl., Ignui Vandalauskui, 4 kl.

O visiems pradinukams, dalyvavusiems konkurse „Knygų namų šviesa“ padovanojome po pieštuką ir „saldų“ trintuką. Iki susitikių kituose konkursuose.

Bibliotekininkė Birutė Klimčauskienė

Daugiau nuotraukų rasite čia