Koperniko mokslo centras (2016-03-22)

Išvyka į Varšuvos technologijų muziejų – Koperniko mokslo centrą.

Turiningai pavasario atostogas pradėjo vyriausieji mokyklos mokiniai.  Jie pavasario lygiadienį pasitiko keliaudami į kaimyninę Lenkiją. Kelionėje, klausydami įdomių  pasakojimų apie senuosius Lietuvos ir Lenkijos ryšius, vaikščiodami po Varšuvos senamiestį,  mokiniai pagilino istorines žinias. Koperniko mokslo centre galėjo sužinoti ir  patys išbandyti daug  gamtamokslinių dalykų susijusių su fizika, biologija, daugiau sužinoti apie save.

Kaip geriausi prisiminimai ateityje, liks  nuoširdus  bendravimas ir gera nuotaika.

Mokytoja Neringa Baranauskienė