Dramos būrelio išvyka (2016-04-11)

„Mechaninė širdis“

Dramos būrelio nariai (vadovė A. Klimavičienė)  Nacionaliniame Kauno dramos teatre žiūrėjo spektaklį „Mechaninė širdis“. Jame pasakojama apie Džeką, kuris gimė pačią šalčiausią pasaulio dieną, dėl to jo širdis sušalo į ledą. Jam gydytoja įdeda laikrodį su gegute, bet norėdamas išgyventi turi laikytis trijų pagrindinių taisyklių: neliesti rodyklių, tramdyti pyktį ir niekada neįsimylėti. O tai labai sudėtinga. Pažiūrėjęs spektaklį, supranti, kad svarbiausia išmokti ne apsaugoti savo širdį, o sugebėti ją atverti kitiems.

Spektaklyje keliamų problemų daug, todėl jį gali žiūrėti ir vaikai, ir suaugę. Režisierius A. Areima teigia, kad mažesnieji supras vieną spektaklio liniją, o vyresnieji kitą.

Nors spektaklis ir sudėtingas, bet daugeliui patiko, sukėlė minčių, kurias turėtų apmąstyti kiekvienas žmogus. Patiko scenovaizdis, kuris buvo labai neįprastas, efektingas. Sužavėjo jaunų aktorių vaidyba, iš jų galime daug ko pasimokyti.

A. Skrupskaitė ir P. Gemplerytė