ERASMUS+KA2 vėl pas mus (2016-09-22)

Projektas

Šiais mokslo metais mūsų mokykloje pradedamas vykdyti tarptautinis ERASMUS+KA2  daugiašalės mokyklų partnerystės projektas „Išsaugok amžinąsias vertybes. Menas permąsto Europos vertybes“.  Todėl rugsėjo 26 dieną  13.00 val. kviečiame  tėvelius, senelius, kaimynus, seniūnijos, klebonijos, mokyklos darbuotojus, kaimo bendruomenės narius ir VISUS norinčius bei turinčius laiko ateiti į Išlaužo pagrindinės mokyklos aktų salę ir kartu su mokiniais, švenčiančiais ir Europos kalbų dieną,  daugiau sužinoti apie šį projektą, jo veiklas, rezultatus.

Esate labai laukiami!

Mokyklos bendruomenė

In 2016 our school is going to participate in international ERASMUS+KA2 schools‘ partnership Project called „Beware of Endless Wealth. Art is Revising European Values“. Hence, on the 26th of September (European Day of Languages) at 13.00  everyone – parents, grandparents, neighbours, the members of our Local Municipality, school, rectory, village community and  all who would like to –  is being asked to come to the Assembly Hall of Išlaužas basic school. You (together with the students) will be introduced with the aims, activities, results, etc. of the Project.

We are waiting for everyone!

The school’s Community