Projektas “Margaspalvis ruduo” (2016-09-28)

Visą savaitę priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai ir 1 – 4 klasių mokiniai dalyvavo projekte “Margaspalvis ruduo”

Pirmadienį mokiniai su klasių mokytojomis stebėjo rudens požymius, antradienį rašė ir iliustravo eilėraščius, trečiadienį – gamino puokštes iš įvairių augalų. Visiems labai patiko gaminti darbelius su tėveliais  iš įvairių vaisių ir daržovių. Kiek išradingumo ir fantazijos buvo įdėta: tai ir mašina iš cukinijos, ir avelės iš kalafijorų, ir šokėja iš agurko ir dar daug kitokių. Džiugu, kad kai kurie darbai keliaus į Prienų krašto mugę “Rudens spalvos 2016”.  Parodą susidomėję apžiūrėjo  visi mokiniai, jų tėveliai,  mokytojai, kiti mokyklos darbuotojai. Penktadienį vaikai susitiko su miškininku  K.Giniūnu, kuris papasakojo apie Lietuvos miškuose augančius medžius, kitus augalus. Projektas baigėsi linksmomis imitacijomis ir  rudens vaišėmis.

Mokytojos  A.Balkūnienė ir I.Kisielienė