Skautų sueiga (2016-10-30)

Lietuvos skautija – tai organizacija, ugdanti ir puoselėjanti pilietiškumą, gyvuojanti dėka aktyvių, energingų ir atsakingų savanorių.

Š.m. spalio 27 d. „Ąžuolo“ progimnazijoje susispietė Prienų tunto skautai rudeninėn sueigon: „Dievui, Tėvynei, artimui“. Dalyvavo Išlaužo, M. Šalčiaus ir „Šilo“ draugovių 63 skautai ir kandidatai bei jų vadovės Alma Liutkienė ir Audronė Ramoškienė.

Jaunieji skautai mokėsi skautiškų dalykų, bendravo, žaidė, dainavo, pasitikrino orientacijos įgūdžius masinio žaidimo metu.