Prasidėjo tradicinė Šiaurės šalių bibliotekų savaitė (2016-11-17)

Šių metų tema - Ateitis Šiaurės šalyse

Tamsėjančiomis lapkričio 14-20 dienomis Išlaužo mokyklos ikimokyklinio ugdymo, priešmokyklinio ugdymo grupės ir  pradinių klasių  vaikus  vienija šiaurietiška knyga.

Skaitymuose dalyvayja neformaliojo švietimo užsiėmimo  „Grožio studija“ narės: Gabija Bruožytė, Meida Šliumbaitė, Rugilė Jovaišytė, Deimantė Staniulytė, Aurelija Matulevičiūtė, Inesa Paškevičiūtė, Miglė Grigalavičiūtė. Studijai vadovauja spec.pedagogė-logopedė Ramunė Juodsnukienė.

Auštant  skaitymai prasideda kiekvieną rytą – 8 valandą  mokyklos bibliotekoje prie žvakių šviesos. „Grožio studijos“ mergaitės   Stiano Hūlės  „Garmano vasarą“  skaito balsu.  Tai knyga apie Garmaną, kuris baiminasi artėjančio meto, kai teks išeiti į mokyklą.

Pas Garmaną svečiuojasi trys senos tetulės, ir paaiškėja, kad toli gražu ne vien vaikai turi rūpesčių dėl ateities.

„Garmano vasara“ –labai gražus ir iliustracijomis dėmesį prikaustantis pasakojimas. Mokinai piešia labiausia patikusius personažus, rašo pasakojimo pabaigą.

Bibliotekoje veikia šiaurės šalių autorių knygų paroda. Demonstruojami filmukai apie Pepę Ilgakojinę, Coliukę.

Bibliotekininkė Birutė Klimčauskienė