Ir mokomės, ir švenčiame (2016-11-21)

Džiugu, kad priešmokyklinukų mamytės aktyviai dalyvauja ugdymo procese.

Lapkričio 18 d. priešmokyklinio ugdymo grupėje darbavosi dvi mamytės.

Emilijos mamytė Jurgita Baranauskienė į grupę atsinešė siuvimo mašiną ir medžiagų. Vaikams papasakojo apie siuvėjos darbą, parodė kaip veikia mašina. Visiems mokiniams davė medžiagos ir siuvo pagalvėles. Kiekvienas sėdo prie siuvimo mašinos ir siuvo siūles. Džiaugėsi, kad ant savo pagalvėlių sapnuos gražiausius sapnus.

Pabuvę „siuvėjais“, mokėmės švęsti gimtadienį. Arno mamytė Vita Mendelienė atnešė vaišių. Todėl buvo puiki proga mokytis švęsti kartu: papuošti klasę, nupiešti linkėjimus ir juos pasakyti, sustatyti stalus, mokytis mandagiai elgtis prie stalo.

Dėkoju Jurgitai ir Vitai už pagalbą organizuojant įdomesnes veiklas.

I. Kisielienė