Visuotinis mokinių susirinkimas (2016-12-21)

Pasidžiaugėme 1 -ojo trimestro rezultatais

Susirinkimo metu pasidžiaugėme 1 - ojo trimestro rezultatais.

Aukštesniuoju mokymosi lygiu baigė Erikas Simanaitis (8 kl.) ir Vasara Šiškutė (7 kl.).

Pasiekę asmeninę pažangą mokiniai: 5 - oje klasėje Justas Deleckis, Miglė Grigalavičiūtė, Benas Kemežys ir Ignas Vandalauskas. 6 - oje klasėje - Vaidas Kaminskas ir Kamilė Šinkūnaitė. 7 - oje klasėje - Saidra Petrauskaitė ir Gabrielė Raugevičiūtė. 8 - oje klasėje - Gintarė Janušaitė ir Meida Šliumbaitė. 9 - oje klasėje - Gabija Kemežytė, Gabija Anusevičiūtė ir Vytautas Šuopys.

Labai gerai mokyklą lankantys mokiniai: Ignas Vandalauskas, Miglė Grigalavičiūtė, Einoras Simanavičius (visi 5 kl.), Inesa Paškevičiūtė, Tomas Revuckas ir Vaidas Kaminskas (visi 6 kl.), Edvinas Ežerskis ir Svajūnas Valatka (7 kl.), Erikas Simanaitis ir Erikas Valatka (8 kl.).