Sausio 13 (2017-01-13)

Sausio 13 minėjimas Išlaužo pagrindinėje mokykloje.

Sausio 13 dienos minėjimas mokykloje prasidėjo uždegant po žvakelę ant kiekvieno mokyklos lango.

Pradinių klasių mokiniai ir mokytojos bei mokyklos direktorė Rasa Žilinskienė "Ryto ratą" pradėjo Lietuvos Respublikos himnu prie sausio 13 - osios įvykiams paminėti skirto stendo. Vėliau klasėse vyko pilietiškumo pamoka "Ką kalba istorija apie sausio 13 - ąją.

Per lietuvių kalbos pamoką 5-6 klasės stebėjo dainos "Laisvė" video įrašą su 1991 sausio 13 įvykių fragmentais. Prisiminėme faktus; kalbėjomės apie tai, jog taikai pasaulyje palaikyti reikalinga draugystė tarp tautų. Todėl prisiminėme ERASMUS+ projektą apie vertybes - Draugystės vertybė, artimiausios veiklos, susijusios su ja.

8 kl. mokiniai ir mokytoja aptarė susiklosčiusią istorinę - politinę 1991 m. sausio 13 - osios padėtį, nulėmusią tragiškus įvykius.

Septintokai su istorijos mokytoja žiūrėjo filmą apie sausio 13 - osios įvykius.