Vasario 16 dienai paminėti skirti renginiai (2017-02-14)

Vasario 6-10 dienomis   priešmokyklinės grupės ir 1-4 kl. mokinių integruotos  veiklos buvo skirtos Vasario 16 –osios - Lietuvos Valstybės atkūrimo dienai paminėti.

Šią istorinę datą  minime kasmet. Dirbome ypač išradingai ir linksmai.  Priešmokyklinukai gamino trispalvius malūnėlius, susipažino su Išlaužo ir  Lietuvos valstybės simboliais, pirmokai  aplikavo trispalvę bei braižė Lietuvos žemėlapį su miestų pavadinimais, antrokai susipažino su piliakalniais. Trečiokams ir ketvirtokams teko sunkesnės užduotys. Jie rinko medžiagą apie gimtojo Išlaužo  istoriją.

Vasario 10 d. įvyko baigiamasis renginys ,,Aš - lietuvis“.  Sukviesti  į Ryto ratą, mokiniai sugiedojo Lietuvos himną, pasidžiaugėme per savaitę nuveiktais darbais. Paskui visi sugužėjome į biblioteką, kurioje bibliotekininkės iniciatyva vyko viktorina ,,Labas, Lietuva“. Joje savo žiniomis apie Lietuvą geriausiai pasirodė ketvirtokai. Vėliau visi susidomėję žiūrėjome informacinį filmą ir susipažinome, kokį sudėtingą kelią Lietuva nuėjo nuo akmens amžiaus iki Lietuvos nepriklausomybės dienos. Renginį baigėme linksmai – daina apie Tėvynę.

Džiaugiuosi, kad  išradinga ir linksma veikla mokiniai ugdė(si) pilietiškumą, meilę savo gimtajam kraštui.

Direktorės pavaduotoja ugdymui Vilma Daunienė