Jaunųjų tyrinėtojų veiklos  (2017-03-28)

Aštuntos klasės  mokiniai  mokė pradinukus  atlikti įvairius  bandymus bei eksperimentus integruotoje  gamtamokslinio ugdymo  veikloje.

Remdamiesi darbo metodika bei penkiais mokslininkų žingsniais buvo atlikta net 10 bandymų.  Galima buvo stebėti, kaip atrodo spalvotas bokštas, supiltas iš skirtingų spalvų skysčio, sužinoti,  kodėl moneta laikosi ant vandens paviršiaus, ką tiriame  chromotografijos būdu. Nepakartojami įspūdžiai mokiniams pasiliko pabuvojus laboratorijoje, kur stebėjome vandens ekosistemą. Dauguma mokinių stebėjo tirpalus, kurie buvo nuspalvinti skirtingais indikatoriais.  Dėkoju aštuntos klasės asistentams už praktinių užduočių atlikimą ir tarpusavio bendradarbiavimą.

Chemijos ir biologijos mokytoja R. Kišonienė