Biologijos ir chemijos konkursas (2017-05-02)

Biologijos ir chemijos   konkursas   ,,GAMTOS LABIRINTAI‘‘

Mokinių chemijos ir biologijos konkursas „Gamtos labirintai“  yra viena iš paauglių saviraiškos, kūrybiškumo ugdymo, mokinių teisės išreikšti savo nuomonę ir būti išklausytam, formų.

Konkurso tikslas yra  skatinti mokinius gilinti gamtos mokslų žinias bei mokytis jas taikyti praktiškai, plėsti akiratį, bendrauti ir bendradarbiauti.

Balandžio 26 d. Prienų ,, Žiburio‘‘  gimnazijoje  vyko konkursas ,, Gamtos labirintai‘‘, kuriame dalyvavo visi rajono aštuntokai.  Pagilinti turimas gamtos dalykų (biologijos ir chemijos ) žinias nutarėme ir mes su  Eriku Simanaičiu.

Sveikinu Eriką   ir dėkoju, kad jis gebėjo nepasiklysti ir  įveikti labirintų užduotis. Už dalyvavimą konkurse, mokinys apdovanotas   Švietimo skyriaus vedėjo padėka ir piniginiu čekiu.

Mokytoja R. Kišonienė