Edukacinė programa „Sebastianas Kneipas: sveikatos filosofija ir praktika“ (2017-05-24)

Priešmokyklinukai ir antrokai pirmadienį išvyko į Birštoną, į sveikatinimo dieną.

„Birutės“ viloje pasigamino vandens bombas ir vaišinosi Kneipo arbata. Apžiūrėjo senuosius Birštono mineralinio vandens šaltinius, ragavo jų vandenį, kalbėjo apie mineralinio vandens gydomąsias savybes. Kopė į Vytauto kalną ir parke ieškojo pasislėpusio „Banginuko“. Susipažino su Sebastiano Kneipo sveikatos praktika, išbandė sveikatinimo procedūras Kneipo sode. Pabaigoje, Nemuno pakrantėje, visi vaišinosi ir žaidė.

Mokytojos: I. Kisielienė, A. Balkūnienė