Mokytojų diena 2017 (2017-10-10)

2017-10-05 Išlaužo pagrindinėje mokykloje „ valdžią į savo rankas paėmė dešimtokai“. Jie nusprendė, kad reikia patikrinti mokytojų žinias ir juos, pagal pasirengimo lygį, integruoti į 5-9 klases. Taigi, rytą ir pradėjom žinių tikrinimu. Atlikę užduotis, naujieji mokiniai buvo pakviesti į aktų salę, o ten skautai mokė juos žaidimų, padedančių susipažinti. Tuo metu mokytojai dešimtokai patys bandė susipažinti su savo auklėtiniais. Po pirmos pamokos buvo paviešinti testų rezultatai ir naujieji mokiniai nukeliavo į savo klases. Dešimtokai supažindino su naujokais savo auklėtinius ir ėmėsi rengtis koncertui. Koncerto metu skambėjo tą dieną sukurti posmai, buvo dovanojami portretai, sekamos ir inscenizuojamos pasakos. Manau, kad ši diena atnešė ir išbandymų, ir džiugesio.

Gabija Kemežytė