Rudenėlis (2017-10-18)

Pradinių klasių mokiniai dalyvavo projekte „Rudenėlis“.

Kiekvieną savaitės dieną reikėjo atlikti po užduotį: pakalbėti klasėse apie rudens požymius,  nupiešti piešinius,  dalyvauti darbelių iš rudens gėrybių parodoje, apžiūrėti knygų apie rudenį parodą bibliotekoje. Labai įdomus ir prasmingas buvo susitikimas su miškininku  K. Giniūnu. Jis papasakojo apie miškininko darbą, parodė miškų žemėlapius bei miškininkų naudojamus įrankius. Vaikams labai patiko patyrinėti kiek medžiai turi metų, sužinoti kaip matuojamas  medžio aukštis ir storis.  Vaikai džiaugėsi padovanotais Prienų rajono miškų žemėlapiais, kuriais galės naudotis pamokose.

A. Balkūnienė ir I. Kisielienė