Integruotos pamokos (2018-01-03)

Gruodžio 22 d., penktadienį po iškilmingos eisenos ir dalyvavimo Rorotų Šv. Mišiose organizavome  integruotas dorinio ugdymo ir lietuvių kalbos pamokas pradinių klasių mokiniams ir priešmokyklinio ugdymo grupei mokyklos bibliotekoje.

Šiltoje, jaukioje aplinkoje mūsų laukė mokyklos bibliotekininkė Birutė Klimčauskienė. Vaikai žiūrėjo filmuką apie Šv. Kalėdas, pagal Bibliją, klausėsi „Švelnukų pasakos“, aptarinėjo, diskutavo, kūrė šiltus „švelnukus“- kalėdinius sveikinimus ir linkėjimus mokytojams, tėveliams, draugams. Džiaugiuosi mažųjų išmintingumu ir tikrųjų vertybių pažinimu, dėkoju jiems, jų tėveliams, mamytėms, močiutėms, seneliams, broliukams, sesutėms ir mokytojoms. Pasėtos mažos sėklytės mažųjų širdelėse, lai augins tvirtus, nepalaužiamus medžius. Bibliotekos jauki ir šilta atmosfera, lai žadina norą skaityti, kurti, dovanoti, ugdyti bendruomeniškumą.

Tikybos vyr. mokytoja Dalia Bajarūnienė